PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ 

Krótki informator czego można się spodziewać oraz co należy zrobić przed pierwszą wizytą 

PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ


Aby ułatwić i usprawnić naszym pacjentom proces rejestracji w naszym instytucie przygotowaliśmy krótkie wprowadzenie jakie czynności należy wykonać oraz jakie zasady obowiązują w czasie pierwszej wizyty.Sprawdź szczegółowy regulamin

Aby umówić wizytę należy:

1. Rejestracja telefoniczna

- Skontaktować się z rejestracją w celu wybrania dogodnego terminu wizyty. Po konsultacji telefonicznej nasi specjaliści pomogą państwu w wyborze odpowiedniego zabiegu dla siebie. Nasz specjalista na pewno zapyta o Twoje Imię, Nazwisko i numer telefonu do kontaktu. Bądź na to gotowy ;)  

2. Rejestracja online

- Rejestracji możecie Państwo dokonać również swobodnie online gdzie ukazane będą wszelkie dostępne terminy do każdego z naszych specjalistów.

W przypadku trudności z wyborem zabiegu zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wybór odpowiedniego zabiegu usprawni naszą pracę.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ ONLINE

3. Przedpłata

- Po dokonanym wyborze terminu i zabiegu dzwoniąc do naszej rejestracji macie Państwo 24h na dokonanie przedpłaty w kwocie 65 zł. Aby uiścić przedpłatę należy skorzystać z otrzymanego linku drogą SMS lub mailową (jeśli został podany adres mail). Brak zapłaconej przedpłaty skutkuje odwołaniem umówionego terminu po 24h od jego rezerwacji. W przypadku trudności z opłaceniem przedpłaty zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Korzystając z rejestracji online przedpłaty należy dokonać natychmiast po wyborze terminu wizyty na portalu booksy.


Numer konta gabinetu (można z niego skorzystać gdy nie chcecie państwo wykonywać płatności online)

 PL 33 1160 2202 0000 0003 9071 9314

W tytule prosze podać: Imię, Nazwisko pacjęta, termin umówionej wizyty.  


4. Przypomnienie o wizycie

- 72h przed terminem wizyty otrzymają Państwo sms z przypomnieniem o niej. Brak odpowiedzi na tę wiadomośc traktowane jest jak potwierdzenie obecności na wizycie.

5. Przełożenie/odwołanie wizyty

- Do 48 godzin przed wizytą można odwołać ja bez utraty wpłaconej przedpłaty. Po po tym czasie odwołanie wizyty skutkuje naliczeniem kwoty 65 zł do następnej realizowanej wizyty lub utratą przedpłaty. Jeśli jednak rezygnacja z wizyty nastąpi w dzień jej realizacji pacjent zobowiązany jest uiścić pełną kwotę za jej wykonanie. Płatności można dokonać na konto

 PL 33 1160 2202 0000 0003 9071 9314

lub przy realizacji następnego umówionego terminu.

REGULAMIN

Uczestnictwo w terapii/zabiegu:

1. Na terapię należy uczęszczać regularnie w terminach ustalonych ze specjalistą.

2. Pacjent zobowiązany jest do stosowania się do zaleceń pozabiegowych. W przypadku braku ich stosowania specjalista nie ponosi odpowiedzialności za brak satysfakcjonujących efektów terapii.

3. Specjaliści Pomorskiego Instytutu Podologii zobowiązują się do przeprowadzania zabiegów na najwyższym poziomie oraz do informowania pacjenta o przebiegu, postępach i zasadności terapii.

4. Spóźnienie na wizytę nie powoduje jej przedłużenia ani obniżenia odpłatności.

Czas trwania wizyty:

1. Czas trwania wizyty jest określony dla każdego zabiegu, jednak w przypadkach losowych podyktowanych indywidualnym stanem pacjenta może ulec wydłużeniu o czym decyduje specjalista.

2. Spóźnienie na wizytę powyżej 15 minut może skutkować odmową przez specjalistę wykonania zabiegu, nie zwalnia to z konieczności opłacenia niezrealizowanej wizyty w 100% jej wartości.  

Odwoływanie wizyt:

1. Nieobecność na wizycie należy zgłosić na 2 dni (48h) poprzedzające termin wizyty.

2. Odwołanie wizyty w dzień poprzedzający wizytę (24h przed) skutkuję naliczeniem kwoty 65 zł przy realizacji następnego umówionego terminu wizyty.

3. Nieodwołanie lub odwołanie wizyty w dniu jej realizacji skutkuję naliczeniem pełnej opłaty za nie odbytą wizytę, płatne przy finalizacji następnego terminu.

4. Wizyty należy odwoływać telefonicznie lub SMS-owo na numer 666-696-297.


PONAD 200 POZYTYWNYCH OPINII NA BOOKSY.COM

"Wizyta jak zawsze w przmiłej atmosferze bardzo fachowa, dokładna i konkretna pomoc nawet w przypadku tak problematycznych stóp jak moje. Z całego serca polecam."

"Mogę po raz kolejny pochwalić Panią Adę, za sprawne i szybkie wykonanie umocowania klamry na paznokciu. Dziękuje "


Zarejestruj wizytę. Wybierz dogodny dla siebie termin.